Rozumieme Vašim požiadavkám ohľadom podláh – sme tu na to od roku 1992! Ponúkame epoxidy (EP), EP nátery, EP stierkové – liate podlahy a inú stavebnú chémiu.

PÁR SLOV O NÁS

Medzi najvýznamnejších odberateľov patria realizačné podlahárske firmy z celého Slovenska, ale aj rôzne stavebné firmy, logistické centrá a automobilky v SR, ČR a v Taliansku.

Firma Pavel Benkovič sa zaoberá predajom epoxidov, epoxidových náterov, liatych podlahovín a stavebnej chémie od roku 1992. K epoxidom a podlahovinám, ktoré sú nosným programom firmy, ponúkame aj doplnkový sortiment ako sú kremičité piesky rôznych frakcií a skladieb, iné plnivá a rôzne pomôcky a náradie potrebné pri aplikáciách epoxidov, farieb a lakov. V ponuke sú aj polyuretánové priemyselné podlahové nátery, bežné farby a laky od viacerých renomovaných výrobcov pre ošetrenie takmer všetkých druhov materiálov. Pre uvedené činnosti má firma vlastnú značku EpoxyPB. Odberateľmi sú automobilky, predajcovia farieb a lakov, stavebné spoločnosti a koncoví zákazníci.

NAŠE SLUŽBY

Na základe požiadaviek zákazníkov poskytujeme kvalitné služby v nasledovných oblastiach:

  • posúdenie podkladu
  • úprava povrchu podkladu
  • odporučenie vhodnej realizačnej firmy
  • zaškoľovanie nových realizátorov